0 0

काठमाडौं– विश्वव्यापी रुपमामहामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोनाभाइरस रोग (कोभिड १९) ले निम्त्याएको यस स्वास्थ्य संकटको अवस्थामाआफ्नो क्याम्पस र कक्षा कोठाबाट टाढा भएकाविद्यार्थीहरुले अब अनलाइनसिकाईको माध्यमबाट फाइदालिन सक्छन् । उच्चशिक्षाको लागिदेशको सबैभन्दा पुरानो शैक्षिक संस्थानत्रिभुवनविश्वविद्यालयसँग सहकार्य गरी एनसेल प्राइभेट लिमिटेडले विद्यार्र्थीहरुकालागि मोबाइलक्लास डेटा प्याकल्याएको छ ।

लकडाउन अर्थात बन्दाबन्दीले गर्दा घरमा बसिरहेका र उनीहरुको अनलाइनशिक्षाकालागि इन्टरनेट सेवाको आवश्यकतालाई ध्यानमा राखीएनसेलले १६ जिबी डेटा भोलुम रहेको यो प्याकआज (बुधबार, वैशाख ३१) बाट संञ्चालनमाल्याएको छ । विद्यार्थीले रु१५० (कर सहित रु १९१.५४) मा यो प्याक सुचारु गर्न सक्छन् । प्याकअन्तर्गतको डेटाभोलुमको समयसिमा७दिनको रहनेछ ।

मोबाइलक्लास प्याकअन्तर्गत विद्यार्थीहरुले ४ जिबीअल टाइम डेटा (थ्रिजी, फोरजी) र २ जिबी भिडियो डेटाको फाइदालिन सक्नेछन् । विद्यार्थीले यो ४ जिबीको अल टाइम डेटा प्याककुनै पनि नेटवर्कमा प्रयोग गर्न सक्नेछन् भने २ जिबी भिडियो प्याकअन्तर्गत विद्यार्थीले युट्युब, आइफिल्क्स र अन्यगुगलसर्भिसहरु प्रयोग गर्न सक्नेछन् । यस प्याकको प्रमुखविषेशतामामाइक्रोसफ्ट टिम्स् प्रयोग गर्नका लागि १० जिबी डेटा रहेको छ । विद्यार्थीहरुले माइक्रोसफ्ट टिम्स् मार्फत शिक्षकसँगअनलाइनशिक्षालिनवाआफ्ना साथीहरुसँग समुहमाबसीअभ्ययन गर्न सक्छन् ।
विद्यार्थीहरुले एस्ट्रिक्स१७१२३एस्ट्रिक्स२०ह्यास डायल गरी वाअंग्रेजीको सानो अक्षरमा ईडीयू टाइप गरी १७१२३ मा एसएमएस पठाई यो प्याक सुचारु गर्न सक्छन् । साथै एनसेल एपबाट पनि यो प्याकलिन सकिन्छ ।
नेपालको राष्ट्रिय विश्वद्यिालयसँगको सहकार्यमा विद्यार्थीहरुको अनलाइनअध्ययनकानिमित्त यो विशेष डेटा प्याकमार्फत सहयोग गर्न पाएकोमा कम्पनीनिकैनै हर्षित रहेको एनसेलले जनाएको छ । अनलाइनसिकाईका लागिविषेश रुपमातयार पारिएको यो डेटा प्याकले विद्यार्थीहरुलाई आफ्ना शिक्षकहरु र कक्षाका साथीभाईसँग सम्पर्कमा रहदै उनीहरुको अनलाइनमार्फत हुने अध्ययनमा ठूलो योगदान पुर्याउने विश्वास एनसेलले लिएको छ ।
यससार्वजनिक स्वास्थ्य संकटको अवस्थामा, एक जिम्मेवार कर्पोरेट नागरिकको रुपमाएनसेलले ग्राहकमाझ संचाार सेवाको पहुँच सुनिश्चित राख्नविभिन्न सेवातथाअफरहरु ल्याएको छ । रिचार्जमा १२० प्रतिशतबोनस, पे एज यु गो इन्टरनेट सेवामा २५ प्रतिशत छुट, १५ जिबी स्टे होम डेटा प्याक, निःशुल्कब्यालेन्स टा«न्सफर सेवा, सापटी रकमाथप, एसएमएस र डेटा प्रयोग गरी पछि शुल्कतिर्ने मिल्ने, विश्वकाविभिन्न १५ देशको कलशुल्कमा छुट, डिजीटल सेवाहरुमानिःशुल्कपहुँच जस्ता अन्यथुप्रै सेवाहरु एनसेलले ग्राहककालागिल्याएको छ ।

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.