0 0

अट्रेलियाका सिड्नीस्थित एक रेष्टुरेन्ट बारको उद्घाटनको शैलीले ठूलै हंगामा मच्चाएको छ । सिड्नीको ओभरसिज प्यासेन्जर टर्मिनलस्थित क्रुज बारले आफ्नोे उद्घाटनका बेला आयोजना गरेको पार्टी निकै फरक तथा अनौठो पाराको भयो ।
उक्त पार्टीमा निर्वस्त्र युवतीहरुलाई टेबुलमा सुताइएको थियो । ती युवतीका जिउमा फलफूल तथा अन्य खानेकुरा राखिएको थियो र ती खानेकुराले उनीहरुका गोप्य अंग ढाकिएका थिए ।
पाहुनाहरुले निर्वस्त्र मोडलका नांगा जिउमा पस्किएका खानेकुराहरु झिक्दै खाँदै गर्नुपर्ने । यतिमात्र कहाँ हो र ती निर्वस्त्र मोडेलहरुले आफ्नै हातले आफ्नो जिउबाट खानेकुरा टिपेर पाहुनालाई ज्यूनार समेत गराउनुपर्ने ।
बुधबार राति भएको यो लज्जाजनक पार्टीका कारण उक्त बारको तिव्र आलोचना भएको छ । धेरैले उक्त बार बहिस्कार गर्ने धम्की दिएका छन् । महिलालाई त्यसरी बेइज्जतीपूर्ण ढंगले प्रस्तुत गरेको भन्दै महिला अधिकारवादी सबैभन्दा बढि रुष्ट छन् ।

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.